Dodany: 2011-06-09 12:49:34

Czy warto sterylizować zwierzętaWielu z nas coraz częściej decyduje się na zakup jakiegoś zwierzaka. Niestety zawsze po osiągnięciu przez zwierzaka pewnego wieku pojawia się ten sam problem, problem konieczności rozrodu.

 

weterynarz gdańsk to osoba, która zawsze radzi każdemu właścicielowi jego „pacjenta”, że najlepszym sposobem na uniknięcie rozrodu jest sterylizacja. Dotyczy ona zarówno samców jak i samice. Oczywiście sterylizacja wchodzi w grę tylko wtedy kiedy jesteśmy zdecydowani na to, żeby nasz pupil nie cieszył się z macierzyństwa. Jak podkreśla weterynarz gdańsk, to macierzyństwo dla niektórych gatunków zwierząt jest czymś najważniejszym w życiu, dlatego naprawdę nie warto jest ich sterylizować. Oczywiście najczęściej sterylizujemy zwierzęta takie jak psy i koty.

 

Jak twierdzi weterynarz gdańsk, to spowodowane to może być tym, że są to najpopularniejsze zwierzęta, które bierzemy pod nasz dach. Okresy godowe to bardzo ciężki temat, z którym boryka się naprawdę bardzo duża ilość właścicieli zwierząt, dlatego może naprawdę warto jest wysterylizować naszego pupila? Wybór pozostawiam właścicielom.Dodaj nowy komentarz do artykułu Czy warto sterylizować zwierzęta
Nick: