Dodany: 2011-06-09 13:29:54

Jak opiekować się papugąFilm usa, to specyficzny rodzaj filmu, gdzie często możemy zaobserwować coś takiego jak wykorzystanie różnego rodzaju zwierząt. W filmach amerykańskich często wykorzystuje się papugi. Zazwyczaj są to papugi, które potrafią mówić.

 

Popularyzacja tego typu filmów spowodowała, że wielu z nas zdecydowało się w ostatnim czasie na zakup papugi i próbowaniu nauczenia jej mówić, przynajmniej jakiś podstawowych zwrotów. Jak twierdzi weterynarz gdańsk, to papuga jest dość wymagającym zwierzakiem, który potrzebuje jakiejś konkretnej opieki. Przede wszystkim papugę musimy trzymać w klatce, która musi dawać jej jakąś przestrzeń w której będzie się swobodnie poruszać.

 

Poza tym coś takiego jak posiadanie papugi wiąże się z czymś takim jak konieczność zapewnienia jej podstawowych rzeczy takich jak dostęp do piasku, wody, żeby mogła sobie zapewnić codzienne kąpiele. Poza tym weterynarz gdańsk uważa, ze trzeba nauczyć się skracania lotek, oraz pielęgnacji pazurek. Niestety papugi nie zawsze to lubię, dlatego opieka nad papugą to czasem bardzo ciężka sprawa..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak opiekować się papugą
Nick: